Δευτέρα 25 Ιουνίου 2018

Top Top

Οι επιτυχόντες μας

Αρχική   /   Οι επιτυχόντες μας

Επιτυχόντες 2017

ΑΚΑΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – Μαθηματικών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΑΚΕΨΩΜΑΪΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ – Πληροφορικής Λάρισας (ΤΕΙ)
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ – Φιλολογίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΑΜΠΑΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΑΡΑΒΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ – Δημοσιογραφίας και Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΑΤΜΑΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – Λογιστικής Θεσσαλονίκης (ΤΕΙ)
ΒΑΔΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – Φυσικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΒΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θράκης (ΑΕΙ)
ΒΑΚΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Νομικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΒΡΕΜΕΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ – Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΝΕΤΑ – Δημοσιογραφίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ – Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΓΙΑΝΝΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ – Λογιστικής Θεσσαλονίκης (ΤΕΙ)
ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΝΙΚΟΣ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και  Η/Υ Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΓΡΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ – Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΓΡΟΥΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ – Τεχνολόγων τροφίμων Θεσσαλονίκης (ΤΕΙ)
ΓΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ – Χημείας Ιωαννίνων (ΑΕΙ)
ΔΑΡΑΒΙΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Λογιστικής Θεσσαλονίκης (ΤΕΙ)
ΔΑΡΕΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – Γεωλογίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – Ιατρικής Θράκης (ΑΕΙ)
ΔΡΑΓΟΝΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ – Διοίκηση Επιχειρήσεων Σερρών (ΤΕΙ)
ΔΡΕΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Νομικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΔΡΗΜΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ – Μηχανολόγων Μηχανικών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΖΑΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Τοπογράφων Μηχανικών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΖΑΡΚΑΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ – Μαιευτικής Πτολεμαΐδας (ΤΕΙ)
ΖΗΔΡΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ – Μηχανολόγων Μηχανικών Σερρών (ΤΕΙ)
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΒΙΚΗ – Εκκλησιαστικής Μουσικής και Ψαλτικής Ιωαννίνων (ΑΕΙ)
ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ – Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ – Φαρμακευτικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΚΑΓΙΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ – Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – Θεολογίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ – Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης Ρόδου  (ΑΕΙ)
ΚΑΛΑΜΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ – Ιατρικής Θεσσαλίας (ΑΕΙ)
ΚΑΛΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Φυσικής Ιωαννίνων (ΑΕΙ)
ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ – Χημείας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΚΑΡΑΝΗ ΜΑΡΙΑ – Γεωλογίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – Μηχανολόγων Μηχανικών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΣ –  Πληροφορικής Θεσσαλονίκης (ΤΕΙ)
ΚΕΡΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Νομικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΚΕΣΤΟΓΛΟΥ ΑΝΘΗ – Βιολογίας Πάτρας (ΑΕΙ)
ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ – Πολοτικών Μηχανικών Θράκης (ΑΕΙ)
ΚΙΛΙΝΚΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αλεξανδρούπολης (ΑΕΙ)
ΚΟΚΚΙΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – Διαχείρισης Εκκλησιαστικών Κειμηλίων Θεσσαλονίκης (ΤΕΙ)
ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΚΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Κοζάνης (ΤΕΙ)
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Πανεπιστήμιο Μακεδονίας (ΑΕΙ)
ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Η/Υ Βόλου (ΑΕΙ)
ΛΕΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ – Αστυφυλάκων
ΛΙΟΛΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ  – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Η/Υ Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – Δασολογίας και Φυσικού Περιβάλλοντος Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΜΑΙΡΗ – Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Φιλολογίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΜΕΛΑΝΗ ΕΛΕΝΗ – Ιστορίας και Αρχαιολογίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΜΟΥΤΕΒΕΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ – Μηχανολόγων Αντιρύπανσης Κοζάνης (ΤΕΙ)
ΜΠΑΡΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ – Μηχανολογίας Σερρών (ΤΕΙ)
ΜΠΑΡΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Βιολογίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΜΠΕΛΑΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Η/Υ Θράκης (ΑΕΙ)
ΜΠΟΥΚΟΝΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ – Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΜΥΛΩΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – Μηχανολόγων Μηχανικών Κοζάνης (ΑΕΙ)
ΜΩΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ – Μουσικών Σπουδών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΝΑΣΑΑΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Σχολή Πλοιάρχων
ΝΟΥΛΗΣ ΘΑΝΟΣ – Μηχανολόγων Μηχανικών Σερρών (ΤΕΙ)
ΝΤΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΞΕΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ – Τ.Ε.Φ.Α.Α. Σερρών (ΑΕΙ)
ΞΕΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ – Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΟΝΕΙΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – Μαθηματικών Σάμου (ΑΕΙ)
ΟΝΥΧΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ – Διοίκηση Επιχειρήσεων Θεσσαλονίκης (ΤΕΙ)
ΠΑΓΩΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ – Φαρμακευτικής Πάτρας (ΑΕΙ)
ΠΑΚΛΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ – Μηχανολογίας Καβάλας (ΤΕΙ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ – Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΠΑΝΑΓΟΣ ΝΙΚΟΣ – Μαθηματικών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΠΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – Γεωλογίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Φυσικής Ιωαννίνων (ΑΕΙ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ – Μηχανικών Χωροταξίας και Ανάπτυξης Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ – Μηχανικών Πληροφορικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ – Πολιτικών  Μηχανικών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ – Τεχνολόγων τροφίμων Θεσσαλονίκης
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – Λογιστικής Σερρών (ΤΕΙ)
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ – Ηλεκτρολογίας Καβάλας (ΤΕΙ)
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΤΕΡΗ – Προσχολικής Αγωγής και εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΠΕΝΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – Ιατρικών Εργαστηρίων Θεσσαλονίκης (ΤΕΙ)
ΠΕΝΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – Οικονομικών Επιστημών Θράκης (ΑΕΙ)
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ – Νομικής Θράκης (ΑΕΙ)
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ – Γεωπονίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΠΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ – Βαλκανικών και Σλαβικών Σπουδών Πανεπιστήμιο Μακεδονίας (ΑΕΙ)
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – Βιολογίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΠΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ – Προσχολικής Αγωγής και εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΡΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ – Ηλεκτρονικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης (ΤΕΙ)
ΡΩΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Λογιστικής Θεσσαλονίκης (ΤΕΙ)
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Διοίκησης Επιχειρήσεων Σερρών (ΤΕΙ)
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΘΗΝΑ – Χημείας Ιωαννίνων (ΑΕΙ)
ΣΑΜΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ – Φιλολογίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΣΙΓΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ – Διοίκηση Επιχειρήσεων Λευκάδας (ΤΕΙ)
ΣΙΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ – Προσχολικής Αγωγής και εκπαίδευσης Φλώρινας (ΑΕΙ)
ΣΟΥΚΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ – Οδοντιατρικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΣΠΥΡΟΥ ΝΙΚΟΣ – Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (ΑΕΙ)
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ – Φυσικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΦΑΙΗ – Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Πανεπιστήμιο Μακεδονίας (ΑΕΙ)
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – Ηλεκτρονικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης (ΤΕΙ)
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ – Ιατρικών Εργαστηρίων Θεσσαλίας (ΤΕΙ)
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  – Χημικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – Μηχανικών Αυτοματισμού Θεσσαλονίκης (ΤΕΙ)
ΣΩΤΗΡΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – Πληροφορικής Ιωαννίνων (ΑΕΙ)
ΤΑΡΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΤΕΡΖΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ – Λογιστικής Θεσσαλονίκης (ΤΕΙ)
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ – Μηχανικών Τεχνολογίας Πετρελαίου Καβάλας (ΤΕΙ)
ΤΙΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ – Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΝΕΝΑ – Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θράκης (ΑΕΙ)
ΤΡΑΝΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Εφαρμοσμένων Μαθηματικών Κρήτης (ΑΕΙ)
ΤΡΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Μηχανικών Πληροφορικής Άρτα (ΤΕΙ)
ΤΡΥΦΩΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ – Μαθηματικών Ιωαννίνων (ΑΕΙ)
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ – Χημικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΤΣΕΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ – Λογιστικής Θεσσαλονίκης (ΤΕΙ)
ΤΣΕΛΕΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – Τεχνολογίας Τροφίμων Θεσσαλονίκης (ΤΕΙ)
ΤΣΙΑΚΑΛΙΔΟΥ ΕΛΛΗ – Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Πανεπιστήμιο Μακεδονίας (ΑΕΙ)
ΤΣΟΜΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ – Μηχανικών Πληροφορικής Θεσσαλονίκης (ΤΕΙ)
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – Λογιστικής Σερρών (ΤΕΙ)
ΤΣΩΤΗ ΜΑΡΙΑ – Πληροφορικής Ιωαννίνων (ΑΕΙ)
ΤΥΡΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΦΑΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – Χημείας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΦΡΑΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – Δομικών Έργων Λάρισας (ΤΕΙ)
ΦΡΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΦΩΤΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ – Γεωλογίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΧΑΝΤΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – Δασολογίας και Φυσικού Περιβάλλοντος Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ – Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Ιωαννίνων (ΑΕΙ)
ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Λογιστικής Σερρών (ΤΕΙ)
ΧΑΤΖΗΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – Θεολογίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΧΑΤΖΗΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ – Τεχνολόγων τροφίμων Θεσσαλονίκης (ΤΕΙ)
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – Μαθηματικών Σάμου (ΑΕΙ)
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – Νοσηλευτικής Θεσσαλονίκης (ΤΕΙ)
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)

Επιτυχόντες 2016

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ – Γεωπονίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Ηλεκτρονικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης (ΤΕΙ)
ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – Ιατρικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΑΜΠΕΡΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – Φυσικοθεραπείας Θεσσαλονίκης (ΤΕΙ)
ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – Λογιστικής Θεσσαλονίκης (ΤΕΙ)
ΒΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ – Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΒΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ – Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – Δημοσιογραφίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Μαθηματικών Ιωαννίνων (ΑΕΙ)
ΒΑΤΙΑΝΗ ΗΛΙΑΝΑ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ – Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΓΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Γεωλογίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΓΕΩΡΓΑΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ – Φυσικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – Νομικής Θράκης (ΑΕΙ)
ΓΟΥΒΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – Ιατρικής Θεσσαλίας (ΑΕΙ)
ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Διοίκησης Επιχειρήσεων Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΔΑΜΑΡΤΖΗ ΕΛΕΝΗ – Χημείας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – Τουριστικών Σπουδών Ρόδος (ΤΕΙ)
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Πληροφορικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑΪ – Μηχανικός Σχεδίασης Συστημάτων Σύρος (ΑΕΙ)
ΔΟΥΔΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και  Η/Υ Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΔΡΑΓΟΤΕΝΛΗ ΜΙΧΑΕΛΑ – Διοίκηση Επιχειρήσεων Σερρών (ΤΕΙ)
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ – Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΕΛΕΝΗ – Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας (ΑΕΙ)
ΖΑΒΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Μαθηματικών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΖΑΜΠΕΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ – Βιολογίας Κρήτης (ΑΕΙ)
ΖΕΡΒΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Νομικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΙΑΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ – Λογιστικής Σερρών (ΤΕΙ)
ΚΑΓΙΑ ΕΛΠΙΔΑ – Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΚΑΔΙΚΑ ΜΑΡΙΑ – Θεολογίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΚΑΔΙΚΑ ΜΕΝΕΞΕΝΙΑ – Τ.Ε.Φ.Α.Α. Θράκης (ΑΕΙ)
ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Μηχανολόγων Μηχανικών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΚΑΛΛΙΝΙΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ – Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (ΑΕΙ)
ΚΑΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ – Χημείας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΚΟΥΛΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – Γεωπονίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ – Ιατρικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΚΑΡΑΚΟΛΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ – Αισθητικής Θεσσαλονίκης (ΤΕΙ)
ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – Νομικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΚΑΤΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – Τοπογράφων Μηχανικών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΚΕΦΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Μαθηματικών Ιωαννίνων (ΑΕΙ)
ΚΙΛΙΝΚΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Εκκλησιαστικής Ακαδημίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΚΟΠΑΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – Μαθηματικών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Διοίκηση Επιχειρήσεων Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΛΑΣΚΑΡΗ ΕΛΕΝΗ – Τουριστικών Επιχειρήσεων Θεσσαλονίκης (ΤΕΙ)
ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ – Οικονομικών Επιστημών Πανεπιστήμιο Μακεδονίας (ΑΕΙ)
ΜΑΝΕΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – Φυσικής Ιωαννίνων (ΑΕΙ)
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – Μαθηματικών Ιωαννίνων (ΑΕΙ)
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – Ιστορικό Αρχαιολογικό Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΠΙΣΤΗ – Θεολογίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΜΕΛΕΤΟΓΛΟΥ ΑΘΗΝΑ – Βιολογίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΜΟΛΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Φυσικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΜΠΑΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Λογιστικής Θεσσαλονίκης (ΤΕΙ)
ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΜΠΕΝΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Η/Υ Θράκης (ΑΕΙ)
ΜΠΟΥΡΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ιωαννίνων (ΑΕΙ)
ΜΥΛΩΝΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – Ψυχολογίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΗΛΕΚΤΡΑ – Ψηφιακών Μέσων Δυτικής  Μακεδονίας (ΑΕΙ)
ΝΑΣΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Μηχανικών Πληροφορικής Σερρών (ΤΕΙ)
ΝΟΤΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Η/Υ Θεσσαλίας (ΑΕΙ)
ΝΤΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Πληροφορικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΝΤΕΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΞΥΔΑ ΣΤΕΛΛΑ – Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΞΩΜΕΡΙΤΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ – Τ.Ε.Φ.Α.Α. Σερρών (ΑΕΙ)
ΟΝΟΥΦΡΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – Αρχιτεκτονικής και Διακόσμησης Αθήνας (ΤΕΙ)
ΠΑΓΩΝΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ – Χημείας Ιωαννίνων (ΑΕΙ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ – Ηλεκτρολογίας Καβάλας (ΤΕΙ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Φυσικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΠΑΝΤΣΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ – Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ – Φαρμακευτικής Πάτρας (ΑΕΙ)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – Μαθηματικών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – Νηπιαγωγών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – Σχεδιασμού & Τεχνολογίας Ενδυσης Κιλκίς (ΤΕΙ)
ΠΑΠΑΤΕΡΠΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Σχολή Καλών Τεχνών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Η/Υ Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΠΑΣΒΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – Λογιστικής Σερρών (ΤΕΙ)
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Πολιτικών Μηχανικών Βόλου (ΑΕΙ)
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ – Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – Αγγλική Φιλολογία Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΠΑΣΣΑΛΗ ΤΑΤΙΑΝΑ – Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΠΕΝΤΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – Προσχολικής Αγωγής και εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ – Οικονομικών Επιστημών Θράκης (ΑΕΙ)
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Μηχανικών Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Κοζάνης (ΑΕΙ)
ΠΕΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Κινηματογράφου Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΠΕΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΤΕΦΑ Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΠΟΖΙΔΟΥ ΘΕΝΙΑ – Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΠΟΥΓΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ – Αγγλική Φιλολογία Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΡΑΠΤΗ ΗΛΕΚΤΡΑ – Πληροφορικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ – Παιδαγωγικό Ιωαννίνων (ΑΕΙ)
ΣΑΚΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλίας (ΑΕΙ)
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ – Νοσηλευτικής Θεσσαλονίκης (ΤΕΙ)
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ – Δασολογίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΣΕΡΕΤΗ ΕΙΡΗΝΗ – Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Πανεπιστήμιο Μακεδονίας (ΑΕΙ)
ΣΕΦΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ – Βιολογίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – Μηχανικών Τεχνολογίας Πετρελαίου (ΤΕΙ)
ΣΟΥΣΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Ιατρικής Θεσσαλίας (ΑΕΙ)
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ – Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Μακεδονίας (ΑΕΙ)
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (ΑΕΙ)
ΣΤΑΜΟΥ ΗΛΙΑΣ – Μηχανολόγων Μηχανικών Κοζάνης (ΑΕΙ)
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης Θράκης (ΑΕΙ)
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Φυσικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – Κοινωνικών και Πολιτικών Επιστημών Αθήνας (ΑΕΙ)
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – Ψυχολογίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΦΑΝΗΣ – Ιστορικό και Αρχαιολογικό Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΤΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – Χημικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΤΕΡΖΑΝΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ – Θεολογίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Γεωλογίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΤΖΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ – Διοίκηση Επιχειρήσεων Καβάλας (ΤΕΙ)
ΤΟΜΑΝΗ ΕΒΙΤΑ – Μαιευτικής Πτολεμαΐδας (ΤΕΙ)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θράκης (ΑΕΙ)
ΤΡΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ – Μηχανικών Περιβάλλοντος Κοζάνης (ΑΕΙ)
ΤΡΑΝΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – Διοίκησης Επιχειρήσεων Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΤΡΥΦΩΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ – Γεωλογίας Πάτρας (ΑΕΙ)
ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ – Χημικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΤΣΕΛΕΚΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ – Μαθηματικών Σάμου (ΑΕΙ)
ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – Ηλεκτρονικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΤΣΕΧΙΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΤΣΙΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΤΣΟΥΚΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Γεωλογίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΤΣΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ – Πληροφορικής Ιωαννίνων (ΑΕΙ)
ΤΥΤΟ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΦΙΛΙΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ – Ιατρικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΦΡΟΣΥΝΗ ΜΑΡΙΑ – Δομικών Έργων Λάρισας (ΤΕΙ)
ΦΥΝΤΑΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ – Φιλολογίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΦΩΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ – Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΔΩΝ – Πληροφορικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΧΑΝΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – Χημικών Μηχανικών Πάτρας (ΑΕΙ)
ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ ΓΑΛΗΝΗ – Προσχολικής Αγωγής Θεσσαλονίκης (ΤΕΙ)
ΧΑΤΖΗΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ – Θεολογίας Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΧΙΝΤΑ ΠΑΥΛΟΣ – Διοίκηση Συστημάτων Εφοδιασμού Κατερίνης (ΤΕΙ)
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΨΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Μηχανολόγων Μηχανικών Κοζάνης (ΑΕΙ)
ΨΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ – Νομική Θράκης (ΑΕΙ)