Τετάρτη 23 Οκτωβρίου 2019

Top Top

Οι επιτυχόντες μας

Αρχική   /   Οι επιτυχόντες μας

Επιτυχόντες ΑΕΙ


ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ – Γεωπονίας Θεσσαλονίκης 
ΑΚΑΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – Μαθηματικών Θεσσαλονίκης
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ – Φιλολογίας Θεσσαλονίκης 
ΑΛΕΥΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ – Μηχανολόγων Μηχανικών Θεσσαλονίκης
ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – Ιατρικής Θεσσαλονίκης 
ΑΜΠΑΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης 
ΑΜΠΕΡΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης 
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ – Βιολογίας Θεσσαλονίκης
ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Μαθηματικών Θεσσαλονίκης
ΑΡΑΒΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ – Δημοσιογραφίας και Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας Θεσσαλονίκης 
ΑΤΑΛΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικων Υπολογιστών Θεσσαλονίκης
ΑΤΑΛΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ– Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικων Υπολογιστών Θεσσαλονίκης
ΒΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ – Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Θεσσαλονίκης 
ΒΑΔΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – Φυσικής Θεσσαλονίκης 
ΒΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θράκης
ΒΑΚΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Νομικής Θεσσαλονίκης 
ΒΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ – Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλονίκης
ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – Δημοσιογραφίας Θεσσαλονίκης 
ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Μαθηματικών Ιωαννίνων 
ΒΑΤΙΑΝΗ ΗΛΙΑΝΑ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης 
ΒΡΕΜΕΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Θεσσαλονίκης 
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ – Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης
ΓΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Γεωλογίας Θεσσαλονίκης 
ΓΕΩΡΓΑΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ – Φυσικής Θεσσαλονίκης 
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ – Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΝΕΤΑ – Δημοσιογραφίας Θεσσαλονίκης 
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – Νομικής Θράκης
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ – Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Θεσσαλονίκης 
ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ – Νομικής Θεσσαλονίκης
ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – Χημείας Θεσσαλονίκης
ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΝΙΚΟΣ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και  Η/Υ Θεσσαλονίκης
ΓΡΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ – Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής Θεσσαλονίκης 
ΓΟΥΒΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – Ιατρικής Θεσσαλίας
ΓΟΥΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ – Οδοντιατρικής Θεσσαλονίκης
ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Διοίκησης Επιχειρήσεων Θεσσαλονίκης 
ΓΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ – Χημείας Ιωαννίνων
ΔΑΜΑΡΤΖΗ ΕΛΕΝΗ – Χημείας Θεσσαλονίκης
ΔΑΡΕΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – Γεωλογίας Θεσσαλονίκης 
ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ – Παιδαγωγικό Προσχολικής Εκπαίδευσης Βόλος
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Πληροφορικής Θεσσαλονίκης 
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑΪ – Μηχανικός Σχεδίασης Συστημάτων Σύρος
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Οικονομικό Θεσσαλονίκης ΑΠΘ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – Ιατρικής Θράκης
ΔΟΥΔΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και  Η/Υ Θεσσαλονίκης 
ΔΡΕΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Νομικής Θεσσαλονίκης 
ΔΡΗΜΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ – Μηχανολόγων Μηχανικών Θεσσαλονίκης 
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ – Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης 
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ – Νομικής Θεσσαλονίκης
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΕΛΕΝΗ – Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας
ΖΑΒΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Μαθηματικών Θεσσαλονίκης
ΖΑΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Τοπογράφων Μηχανικών Θεσσαλονίκης 
ΖΑΜΠΕΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Θεσσαλονίκης 
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ – Βιολογίας Κρήτης
ΖΕΡΒΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης 
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΒΙΚΗ – Εκκλησιαστικής Μουσικής και Ψαλτικής Ιωαννίνων 
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Νομικής Θεσσαλονίκης
ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ – Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Θεσσαλονίκης 
ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – Ιατρικής Θεσσαλονίκης
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ – Φαρμακευτικής Θεσσαλονίκης 
ΚΑΓΙΑ ΕΛΠΙΔΑ – Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής Θεσσαλονίκης
ΚΑΓΙΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ – Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλονίκης 
ΚΑΔΙΚΑ ΜΑΡΙΑ – Θεολογίας Θεσσαλονίκης 
ΚΑΔΙΚΑ ΜΕΝΕΞΕΝΙΑ – Τ.Ε.Φ.Α.Α. Θράκης 
ΚΑΛΑΜΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ – Ιατρικής Θεσσαλίας 
ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Μηχανολόγων Μηχανικών Θεσσαλονίκης 
ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – Θεολογίας Θεσσαλονίκης 
ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ – Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης Ρόδου
ΚΑΛΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Φυσικής Ιωαννίνων 
ΚΑΛΛΙΝΙΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ – Πολιτικών Μηχανικών Θράκης
ΚΑΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ – Χημείας Θεσσαλονίκης
ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ – Ιατρικής Θεσσαλονίκης
ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – Νομικής Θεσσαλονίκης
ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ – Χημείας Θεσσαλονίκης
ΚΑΡΑΝΗ ΜΑΡΙΑ – Γεωλογίας Θεσσαλονίκης
ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – Μηχανολόγων Μηχανικών Θεσσαλονίκης
ΚΑΡΑΤΖΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικων Υπολογιστών Θράκης
ΚΑΡΑΤΖΟΥΝΗ ΧΡΥΣΑ – Οικονομικό Θεσσαλονίκης
ΚΑΤΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – Τοπογράφων Μηχανικών Θεσσαλονίκης
ΚΕΚΕΛΙΑΔΟΥ ΓΙΩΤΑ – Δημοσιογραφίας Θεσσαλονίκης
ΚΕΡΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Νομικής Θεσσαλονίκης 
ΚΕΣΤΟΓΛΟΥ ΑΝΘΗ – Βιολογίας Πάτρας 
ΚΕΦΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Μαθηματικών Ιωαννίνων
ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ – Πολοτικών Μηχανικών Θράκης
ΚΙΛΙΝΚΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Εκκλησιαστικής Ακαδημίας Θεσσαλονίκης
ΚΙΛΙΝΚΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αλεξανδρούπολης
ΚΙΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Οικονομικό Θράκης
ΚΛΟΥΚΙΝΑ ΕΛΕΝΑ – Οργάνωση και διοίκηση επιχειρήσεων ΠΑΜΑΚ
ΚΟΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – Γεωπονίας Θεσσαλονίκης
ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης
ΚΟΠΑΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – Μαθηματικών Θεσσαλονίκης
ΚΟΥΛΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – Γεωπονίας Θεσσαλονίκης 
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Πανεπιστήμιο Μακεδονίας
ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Διοίκηση Επιχειρήσεων Θεσσαλονίκης 
ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Η/Υ Βόλου 
ΛΕΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ – Αστυφυλάκων
ΛΙΑΤΣΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ – Τοπογράφων Μηχανικών Θεσσαλονίκης
ΛΙΟΛΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ  – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Η/Υ Θεσσαλονίκης 
ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ – Οικονομικών Επιστημών Πανεπιστήμιο Μακεδονίας
ΜΑΝΕΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – Φυσικής Ιωαννίνων
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – Μαθηματικών Ιωαννίνων
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – Δασολογίας και Φυσικού Περιβάλλοντος Θεσσαλονίκης
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – Ιστορικό Αρχαιολογικό Θεσσαλονίκης 
ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΜΑΙΡΗ – Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης
ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Φιλολογίας Θεσσαλονίκης 
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΠΙΣΤΗ – Θεολογίας Θεσσαλονίκης 
ΜΕΛΑΝΗ ΕΛΕΝΗ – Ιστορίας και Αρχαιολογίας Θεσσαλονίκης
ΜΕΛΕΤΟΓΛΟΥ ΑΘΗΝΑ – Βιολογίας Θεσσαλονίκης
ΜΟΛΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Φυσικής Θεσσαλονίκης
ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης 
ΜΠΕΛΑΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Η/Υ Θράκης
ΜΠΕΝΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Η/Υ Θράκης
ΜΠΟΥΚΟΝΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ – Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής Θεσσαλονίκης
ΜΠΟΥΡΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ιωαννίνων
ΜΥΛΩΝΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – Ψυχολογίας Θεσσαλονίκης
ΜΥΛΩΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – Μηχανολόγων Μηχανικών Κοζάνης 
ΜΩΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ – Μουσικών Σπουδών Θεσσαλονίκης
ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΗΛΕΚΤΡΑ – Ψηφιακών Μέσων Δυτικής  Μακεδονίας 
ΝΑΣΑΑΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Σχολή Πλοιάρχων
ΝΟΤΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Η/Υ Θεσσαλίας
ΝΤΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Θεσσαλονίκης
ΝΤΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Πληροφορικής Θεσσαλονίκης
ΝΤΕΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης
ΝΤΟΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – Μαθηματικό Ιωαννίνων
ΞΕΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ – Τ.Ε.Φ.Α.Α. Σερρών
ΞΕΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ – Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης
ΞΥΔΑ ΣΤΕΛΛΑ – Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης
ΞΩΜΕΡΙΤΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ – Τ.Ε.Φ.Α.Α. Σερρών
ΟΝΕΙΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – Μαθηματικών Σάμου
ΠΑΓΩΝΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ – Χημείας Ιωαννίνων
ΠΑΓΩΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ – Φαρμακευτικής Πάτρας
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ – Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής Θεσσαλονίκης
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Φυσικής Θεσσαλονίκης
ΠΑΝΑΓΟΣ ΝΙΚΟΣ – Μαθηματικών Θεσσαλονίκης
ΠΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – Ιατρικής Θεσσαλονίκης
ΠΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – Γεωλογίας Θεσσαλονίκης
ΠΑΝΤΣΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ – Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλονίκης
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ – Φαρμακευτικής Πάτρας
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – Μαθηματικών Θεσσαλονίκης
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Φυσικής Ιωαννίνων
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ – Μηχανικών Χωροταξίας και Ανάπτυξης Θεσσαλονίκης
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής Θεσσαλονίκης (ΑΕΙ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – Νηπιαγωγών Θεσσαλονίκης
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ – Μηχανικών Πληροφορικής Θεσσαλονίκης
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ – Πολιτικών  Μηχανικών Θεσσαλονίκης
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ – Τεχνολόγων τροφίμων Θεσσαλονίκης
ΠΑΠΑΤΕΡΠΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Σχολή Καλών Τεχνών Θεσσαλονίκης
ΠΑΡΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Βιολογίας Θεσσαλονίκης
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Η/Υ Θεσσαλονίκης
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Θεσσαλονίκης
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Πολιτικών Μηχανικών Βόλου
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ – Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – Αγγλική Φιλολογία Θεσσαλονίκης
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΤΕΡΗ – Προσχολικής Αγωγής και εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης 
ΠΑΣΣΑΛΗ ΤΑΤΙΑΝΑ – Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Θεσσαλονίκης
ΠΕΝΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – Οικονομικών Επιστημών Θράκης
ΠΕΝΤΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – Προσχολικής Αγωγής και εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ – Οικονομικών Επιστημών Θράκης
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Μηχανικών Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Κοζάνης
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ – Νομικής Θράκης
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ – Γεωπονίας Θεσσαλονίκης
ΠΕΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Κινηματογράφου Θεσσαλονίκης
ΠΕΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΤΕΦΑ Θεσσαλονίκης
ΠΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ – Βαλκανικών και Σλαβικών Σπουδών Πανεπιστήμιο Μακεδονίας
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης
ΠΟΖΙΔΟΥ ΘΕΝΙΑ – Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Θεσσαλονίκης 
ΠΟΥΓΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ – Αγγλική Φιλολογία Θεσσαλονίκης
ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – Βιολογίας Θεσσαλονίκης
ΠΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ – Προσχολικής Αγωγής και εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης
ΡΑΠΤΗ ΗΛΕΚΤΡΑ – Πληροφορικής Θεσσαλονίκης
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ – Παιδαγωγικό Ιωαννίνων
ΣΑΚΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλίας
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΘΗΝΑ – Χημείας Ιωαννίνων
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ – Δασολογίας Θεσσαλονίκης
ΣΑΜΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ – Φιλολογίας Θεσσαλονίκης
ΣΑΡΗΓΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Μηχανολόγων Μηχανικών Θεσσαλονίκης
ΣΕΡΕΤΗ ΕΙΡΗΝΗ – Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Πανεπιστήμιο Μακεδονίας
ΣΕΦΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ – Βιολογίας Θεσσαλονίκης
ΣΙΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ – Προσχολικής Αγωγής και εκπαίδευσης Φλώρινας
ΣΟΥΚΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ – Οδοντιατρικής Θεσσαλονίκης
ΣΟΥΣΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Ιατρικής Θεσσαλίας
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ – Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Μακεδονίας
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Κτηνιατρικής Θεσσαλίας
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ – Φυσικής Θεσσαλονίκης
ΣΤΑΜΟΥ ΗΛΙΑΣ – Μηχανολόγων Μηχανικών Κοζάνης
ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΦΑΙΗ – Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Πανεπιστήμιο Μακεδονίας
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης Θράκης
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Φυσικής Θεσσαλονίκης
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  – Χημικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – Κοινωνικών και Πολιτικών Επιστημών Αθήνας
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – Ψυχολογίας Θεσσαλονίκης
ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΦΑΝΗΣ – Ιστορικό και Αρχαιολογικό Θεσσαλονίκης
ΣΩΤΗΡΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – Πληροφορικής Ιωαννίνων
ΤΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – Χημικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης
ΤΑΡΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλονίκης
ΤΕΡΖΑΝΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ – Θεολογίας Θεσσαλονίκης
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Γεωλογίας Θεσσαλονίκης 
ΤΙΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ – Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Θεσσαλονίκης
ΤΡΑΝΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Εφαρμοσμένων Μαθηματικών Κρήτης
ΤΡΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ – Μηχανικών Περιβάλλοντος Κοζάνης
ΤΡΑΝΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – Διοίκησης Επιχειρήσεων Θεσσαλονίκης
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θράκης
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΝΕΝΑ – Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θράκης
ΤΡΥΦΩΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ – Μαθηματικών Ιωαννίνων
ΤΡΥΦΩΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ – Γεωλογίας Πάτρας
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ – Χημικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης
ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ – Χημικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης
ΤΣΕΛΕΚΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ – Μαθηματικών Σάμου
ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – Ηλεκτρονικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης
ΤΣΕΧΙΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης
ΤΣΙΑΚΑΛΙΔΟΥ ΕΛΛΗ – Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Πανεπιστήμιο Μακεδονίας
ΤΣΙΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Θεσσαλονίκης
ΤΣΟΥΚΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Γεωλογίας Θεσσαλονίκης
ΤΣΩΤΗ ΜΑΡΙΑ – Πληροφορικής Ιωαννίνων
ΤΣΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ – Πληροφορικής Ιωαννίνων
ΤΥΤΟ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης
ΤΥΡΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης
ΦΑΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – Χημείας Θεσσαλονίκης
ΦΙΛΙΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ – Ιατρικής Θεσσαλονίκης
ΦΡΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Θεσσαλονίκης
ΦΥΝΤΑΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ – Φιλολογίας Θεσσαλονίκης
ΦΩΤΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ – Γεωλογίας Θεσσαλονίκης
ΦΩΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ – Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλονίκης
ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΔΩΝ – Πληροφορικής Θεσσαλονίκης
ΧΑΝΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – Χημικών Μηχανικών Πάτρας
ΧΑΝΤΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – Δασολογίας και Φυσικού Περιβάλλοντος Θεσσαλονίκης
ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ – Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Ιωαννίνων
ΧΑΤΖΗΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – Θεολογίας Θεσσαλονίκης
ΧΑΤΖΗΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ – Θεολογίας Θεσσαλονίκης
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Θεσσαλονίκης
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – Μαθηματικών Σάμου
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Θεσσαλονίκης
ΨΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Μηχανολόγων Μηχανικών Κοζάνης
ΨΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ – Νομική Θράκης

Επιτυχόντες ΤΕΙ

 
ΑΚΕΨΩΜΑΪΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ – Πληροφορικής Λάρισας 
ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Ηλεκτρονικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης 
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – Φυσικοθεραπείας Θεσσαλονίκης 
ΑΡΕΒΑΤΖΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – Τεχνολόγων Γεωπόνων Θεσσαλονίκης
ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – Λογιστικής Θεσσαλονίκης 
ΑΤΜΑΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – Λογιστικής Θεσσαλονίκης 
ΓΡΟΥΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ – Τεχνολόγων τροφίμων Θεσσαλονίκης 
ΔΑΡΑΒΙΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Λογιστικής Θεσσαλονίκης 
ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – Τουριστικών Σπουδών Ρόδος 
ΔΡΑΓΟΝΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ – Διοίκηση Επιχειρήσεων Σερρών 
ΔΡΑΓΟΤΕΝΛΗ ΜΙΧΑΕΛΑ – Διοίκηση Επιχειρήσεων Σερρών 
ΖΑΡΚΑΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ – Μαιευτικής Πτολεμαΐδας 
ΖΗΔΡΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ – Μηχανολόγων Μηχανικών Σερρών 
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ – Τεχνολόγων Γεωπόνων Λάρισας
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ – Τεχνολόγων Γεωπόνων Θεσσαλονίκης
ΙΑΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ – Λογιστικής Σερρών 
ΚΑΪΣΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – Μηχανολογων Μηχανικών Σερρών
ΚΑΡΑΚΟΛΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ – Αισθητικής Θεσσαλονίκης 
ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΣ –  Πληροφορικής Θεσσαλονίκης 
ΚΟΚΚΙΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – Διαχείρισης Εκκλησιαστικών Κειμηλίων Θεσσαλονίκης 
ΚΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Κοζάνης 
ΛΑΣΚΑΡΗ ΕΛΕΝΗ – Τουριστικών Επιχειρήσεων Θεσσαλονίκης 
ΜΑΔΕΜΤΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – Πλοιάρχων Εμπορικού Ναυτικού
ΜΟΥΤΕΒΕΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ – Μηχανολόγων Αντιρύπανσης Κοζάνης 
ΜΠΑΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Λογιστικής Θεσσαλονίκης 
ΜΠΑΡΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ – Μηχανολογίας Σερρών 
ΝΑΣΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Μηχανικών Πληροφορικής Σερρών 
ΝΟΥΛΗΣ ΘΑΝΟΣ – Μηχανολόγων Μηχανικών Σερρών 
ΟΝΟΥΦΡΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – Αρχιτεκτονικής και Διακόσμησης Αθήνας 
ΟΝΥΧΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ – Διοίκηση Επιχειρήσεων Θεσσαλονίκης 
ΠΑΚΛΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ – Μηχανολογίας Καβάλας 
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ – Ηλεκτρολογίας Καβάλας 
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ – Τεχνολόγων τροφίμων Θεσσαλονίκης 
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – Σχεδιασμού & Τεχνολογίας Ενδυσης Κιλκίς 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – Τεχνολόγων Γεωπόνων Λάρισας
ΠΑΣΒΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – Λογιστικής Σερρών 
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – Λογιστικής Σερρών 
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ – Ηλεκτρολογίας Καβάλας 
ΠΕΝΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – Ιατρικών Εργαστηρίων Θεσσαλονίκης 
ΡΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ – Ηλεκτρονικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης 
ΡΩΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Λογιστικής Θεσσαλονίκης 
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Διοίκησης Επιχειρήσεων Σερρών 
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ – Νοσηλευτικής Θεσσαλονίκης 
ΣΙΓΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ – Διοίκηση Επιχειρήσεων Λευκάδας 
ΣΙΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ – Προσχολικής Αγωγής και εκπαίδευσης Φλώρινας 
ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – Μηχανικών Τεχνολογίας Πετρελαίου 
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – Ηλεκτρονικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης 
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ – Ιατρικών Εργαστηρίων Θεσσαλίας 
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – Μηχανικών Αυτοματισμού Θεσσαλονίκης 
ΤΕΡΖΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ – Λογιστικής Θεσσαλονίκης 
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ – Μηχανικών Τεχνολογίας Πετρελαίου Καβάλας 
ΤΖΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ – Διοίκηση Επιχειρήσεων Καβάλας 
ΤΟΜΑΝΗ ΕΒΙΤΑ – Μαιευτικής Πτολεμαΐδας 
ΤΡΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Μηχανικών Πληροφορικής Άρτα 
ΤΣΕΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ – Λογιστικής Θεσσαλονίκης 
ΤΣΕΛΕΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – Τεχνολογίας Τροφίμων Θεσσαλονίκης 
ΤΣΙΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ – Μηχανικών Αυτοματισμού Θεσσαλονίκης
ΤΣΟΜΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ – Μηχανικών Πληροφορικής Θεσσαλονίκης 
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – Λογιστικής Σερρών 
ΦΡΑΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – Δομικών Έργων Λάρισας 
ΦΡΟΣΥΝΗ ΜΑΡΙΑ – Δομικών Έργων Λάρισας 
ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ ΓΑΛΗΝΗ – Προσχολικής Αγωγής Θεσσαλονίκης 
ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Λογιστικής Σερρών 
ΧΑΤΖΗΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ – Τεχνολόγων τροφίμων Θεσσαλονίκης 
ΧΙΝΤΑ ΠΑΥΛΟΣ – Διοίκηση Συστημάτων Εφοδιασμού Κατερίνης 
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – Νοσηλευτικής Θεσσαλονίκης