Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου 2019

Μπάμος Στέφανος

Καθηγητής Οικονομικών

• bstefanos82@yahoo.gr

ΣΠΟΥΔΕΣ: Τμήμα Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Πανεπιστημίου Μακεδονίας Οικονομικών και Κοινωνικών Επιστημών από Σεπτέμβριο του 1999 έως το Σεπτέμβριο του 2003.
ΚΑΡΙΕΡΑ: Εργάζομαι ως οικονομολόγος καθηγητής στο φροντιστήριο μέσης εκπαίδευσης Ωρίωνας στην Πολίχνη. Στο διάστημα από το 2005 έως το 2018 εργάστηκα με πολλούς μαθητές στη Θεσσαλονίκη, ως καθηγητής στα μαθήματα Αρχές Οικονομικής Θεωρίας και Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων της Γ' Λυκείου. Στο διάστημα 2012 έως 2014 εργάστηκα ως αναπληρωτής καθηγητής στο Αρσάκειο Γενικό Λύκειο Θεσσαλονίκης της Φιλεκπαιδευτικής Εταιρίας. Λόγω αυτής της θέσης ορίστηκα βαθμολογητής / διορθωτής στο μάθημα Αρχές Οικονομικής Θεωρίας στις Πανελλήνιες εξετάσεις της Γ' Λυκείου για τα έτη 2013 και 2014.
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ: Ξένες γλώσσες: Αγγλικά, Κρατικό Πιστοποιητικό γλωσσομάθειας άριστη γνώση.