Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2019

Αρχική   /   Η ομάδα μας  /  Μπαμπατζιάνης Ευάγγελος

Μπαμπατζιάνης Ευάγγελος

Θεωρητικές Επιστήμες Φιλόλογος

Γεννήθηκα στη Θεσσαλονίκη, όπου ζω και εργάζομαι.
ΣΠΟΥΔΕΣ: Αποφοίτησα από τη Φιλοσοφική σχολή του Αριστοτελείου  Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης ολοκληρώνοντας τις σπουδές μου στο Τμήμα Φιλολογίας με ειδίκευση στις κλασικές σπουδές. Κατά την διάρκεια των σπουδών παρακολούθησα αρκετά σεμινάρια και ημερίδες με θέματα, που αφορούσαν την παιδική και εφηβική ψυχολογία αλλά τις σύγχρονες μορφές και τάσεις διαπαιδαγώγησης.
ΚΑΡΙΕΡΑ: Στα χρόνια που δραστηριοποιούμαι στον χώρο της εκπαίδευσης ασχολήθηκα με όλες τις σχολικές βαθμίδες, επίσης έχω κληθεί αρκετές φορές να αναλάβω την στήριξη μαθητών με μαθησιακές δυσκολίες.
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ: Κατέχω πτυχίο ξένης γλώσσας, πτυχίο πληροφορικής ECDL, παίζω πινγκ πονγκ, αγαπώ την αστρονομία και διαβάζω βιβλία κυρίως επιστημονικού ενδιαφέροντος.